O nás

„Ten dělá to a ten zas tohle a všichni dohromady udělají moc!“

Jan Werich

V podobném duchu vznikal náš e-shop. Je propojením zdravého životního stylu, uměleckého ducha s rukou řemeslníka.

Jelikož jsme to, co jíme, dýcháme a přijímáme do mysli a těla velmi nám záleží na kvalitě každého nabízeného produktu. Sami se snažíme držet zdravého životního stylu a rádi bychom zapálení pro věc předali i Vám.

Náš e-shop je zaměřen předebším na bezlepkové potraviny, protože i my jsme bezlepkáři. Abychom řekli pravdu, byli jsme z toho z počátku rozčarovaní. Představa, že se musíme něčeho vzdát, byla velmi frustrující. A protože nemáme v povaze se jen tak vzdát nadýchaných kynutých koláčů, výborného chleba nebo kousku křupavé, čerstvě upečené pizzy, pustili jsme se do experimentování. Vyzkoušeli jsme různé mouky, různé poměry a množství a zjistili jsme jednu úžasnou věc. Bezlepkové rozhodně neznamená nechutné! Naopak, často ještě lepší. Pravdou je, že to chce trochu umu, ale spojením vhodných, kvalitních ingrediencí a šikovných ruk vykouzlíte výborné jídlo, tak, jako my. Pokud nevěříte, mrkněte se na naše recepty. Naše zkušenosti si nechceme nechat jen pro sebe. Máme radost a chceme ji předat i Vám, protože láska přece prochází žaludkem…

Ti, kdo jste náš obchod znali už dříve se možná ptáte, proč jsme se přejmenovali z jimezdrave.com na zdravapanda.cz. Důvodů bylo víc, ale hlavní je ten, aby to více odpovídalo našemu sortimentu a odlišili jsme se tak od ostatních e-shopů s podobnou doménou.

Whatsapp Chat

Zákaznický servis

O nás

Kontaktní formulář

GDPR

Reklamace  

 

 

 
Informace

Informace o dopravě a platbách

Obchodní podmínky

 

  

 

 

Můj účet

Účet uživatele

Seznam přání   

 

 

 

 

 

Nabídka

Eshop

Recepty

Blog 

 
 

 

 

Zdravapanda.cz

Copyright © 2023 Zdravé potraviny. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.